चन्द्र खत्रीको वियोगान्त गित ‘सुन कथा’ ले दर्शकलाई रुवायो(भीडीयो)

नेपाली लोक सङ्गित क्षेत्रमा पछिल्लो समय वियोगान्त गितले धेरै दर्शकको मन जितेको छ र बजारमा चर्चा चलिरहेको छ । प्रकाश सपुतको बोल मायाले दर्शकको मन जितिरहेको बेला यतिबेला चन्द्र खत्रीको ‘सुन कथा’ ले धेरै दर्शकलाई रुवाएका प्रतिकृयाहरु आएका छन ।

इश्वर सिंह र कालिका रोक्काको सुमधुर स्वर रहेको लोकदोहोरी गीत ‘सुन कथा’मा मौसम गुरुङ र जुना गुरुङको अभियन रहेको छ भने निर्देशन प्रकाश भट्टले गरेका हुन् । सितल सिजन डिजिटलले यूट्युव मार्फत सार्वजनिक गरेको गीत तथा गीतको भिडियोमा बियोगान्त प्रेमकथा देखाउन खोजिएको छ । राजेश घिमिरेले छायाँकन गरेको गीतलाई वीष्णु शर्माले सम्पादन गरेका छन । प्रेम, वियोग तथा संबेदनाका भावहरु समेटिएको गीत उत्कृष्ट बनेको छ ।

जापानमा रहेर व्यवसाय गरिरहेका चन्द्र खत्रीको यो गित पहिलो भने होईन । उनले यो भन्दा अगाडी पन्चेबाजामा साइली र तिम्ले भुल्न सकेउ के गरी बोलको गितलाई बजारमा पठाइसकेका छन भने अब ‘पिरतिको क ख मायालु’ बोलको गित बजारमा आउने तरखरमा रहेको छ ।  

जापानमा व्यवसाय सङ्गै घुम्टे नौमती बाजा समुहमार्फत लोक सङ्गितमा सक्रीय भएर लाग्न आफुलाई हौसला मिलेको सर्जक चन्द्र खत्री बताउनु हुन्छ ।  

भीडीयो….

https://youtu.be/YjFFoO8fs2I

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *