लोकदोहोरी गित ‘बैंसरिको पहिरो’ सार्वजनिक (भीडीयो)

यतिबेला नेपाली लोक साङ्गितिक बजारमा नया गित ‘बैसारीको पहिरो’ सार्वजनिक भएको छ । राम खड्का र रिना थापा मगरले अभिनय गरेको उक्त गितमा सुर्य खड्का र देवी घर्ती मगरले आवाज भरेका छन ।  

प्रदेशमै रहेर पनि गित संगीतमा निरन्तर लागि परिरहेका गायक सर्जक तथा गायक खड्काले म्याग्दीमा खसेको पहिरोलाई सम्झिएर गाएको गीतमा राम खड्काको अभियनलाई जोडेको बताए । सिपि मगरको निकै उत्कृष्ट शव्द सिर्जना रहेको सो गितमा सुर्य खड्काकै लय सिर्जना रहेको छ ।

स्मृति तिमिल्सीनाले म्युजिक भिडियो निर्देशन गरेको सो गितमा राम खड्का र रिना थापा मगरको अभिनय रहेको छ । अभियन गरेका खड्काले आफ्नै जिल्लाका बारेका बनेको गीतमा अभियन गर्न पाउँदा खुसी लागेको बताए । उनले माया प्रेमलाई विषयबस्तु बनाएको भएपनि प्राकृतिक विपत्तीले बैसरीमा पुगेको समस्यालाई लक्षित गरिएको बताए । भिडियोले चर्चा कमाईरहेको छ ।

भीडीयो…

https://youtu.be/6HQb1eeUjU0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *