चितवन समाज जापानले बार्बिक्यु कार्यक्रम आयोजना गर्दै

“आपत कालिन अक्षयकोष सहयोगार्थ” चितवन समाज जापानले जुन २४ तारिख आइतबारका दिन विबेक्यू कार्यक्रमको आयोजना गरेको छ ।

जापानको व्यस्त समयलाई बिदाको दिन प्रवासमा नेपालीविचको भाईचार,एकता अनि दुःख सुख साटन विबेक्यू (वनभोज ) आयोजना गरेको चीतवन समाज जापानका अध्यक्ष राजन श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो । नोबोरितो स्टेसन बाट ३ मिनेट नजिक रहेको पार्कमा हुन गईरहेको उक्त कार्यक्रममा जापानबासी दाजुभाइ तथा दिदिबहिनीलाई उपस्थितिको निम्ति समाजले आग्रह गरिएको छ ।

मनोरन्जनको साथै जापानमा रहेका सबै सङ्गठनमा आबद्ध व्यक्तिहरु एकै ठाँउमा उपस्थित भै परोपकारी काममा सहयोग गर्न र एक अर्कामा परिचित हुने आत्मियता भाईचारा मित्रता प्रगाढ बन्ने अवसर नगुमाउन समाजका अध्यक्ष श्रेष्ठले आग्रह गरेका छन । यस विबेक्यू कार्यक्रमको संयोजन तथा व्यवस्थापन यसै चितवन समाज जापानका सल्लाकार मनोज घलेले गर्दै यस कार्यक्रममा सबैजना उपस्थित भएर रमाइलो गर्न आह्वान गर्नु भएको छ।

विगतका दिनमा पनि विभिन्न मनोरन्जनात्मक र सामाजिक कार्यक्रम गर्दै आइरहेको चितवन समाज जापानले यस पटकको पहिलो विबेक्यू कार्यक्रम गर्न गहिरहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *