परदेशबाट आफ्नो जन्मघर सम्झदै महेन्द्र न्यौपाने(भिडियो)

लमजुङमा जन्मेर हाल जापानमा काम गरिरहेका महेन्द्र न्यौपानेले आफ्नो जन्मघर सम्झिएका छन लोकगीत मार्फत । ‘लमजुङ दुधपोखरी’ बोलको गित भर्खर मात्र नेपाली साङ्गितिक बजारमा भित्रीएको छ । मन्जु बिक र महेन्द्र न्यौपानेको आवाज रहेको उक्त गितमा सङ्गित भरेका छन सुर्य खड्काले भने शब्द महेन्द्र न्यौपानेको नै रहेको छ । सानैदेखी लोकसङ्गितमा सक्रीय रहेका उनि आफ्नो जन्मभुमिको मायालाई गितमार्फत प्रस्तुत गरेर केही योगदान होस भन्ने चाहन्छन । स्म्रीती तिमील्सिना गुरुआमाको निर्देशन रहेको भिडियोमा प्रकाश सपुत र करिष्मा ढकालको अभिनय रहेको छ । लोक तथा दोहोरी गीत प्रतिष्ठानका जापानका सह- कोषाध्यक्ष समेत रहेका महेन्द्र आफु बाचुन्जेल लोकसङ्गित मै लाग्ने बताएका छन ।  उनले यसभन्दा अघी ‘रहस्य’ बोलको गीतलाई प्रकाशन गरेका थिए । भिडियो हेर्नुहोस..

https://youtu.be/deIbRys05lI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *