भदौ २५ मा ‘मेरी मामु’ को रिलिज डेट तय, अश्लेशाको जोडी सारुक

केही दिनमै फ्लोरमा जान लागेको प्रेम गीत निर्माताको नयाँ फिल्म ‘मेरी मामु’ मा प्रेम गीत -२ कि हिरोइन अश्लेषा ठकुरी र सारुक ताम्राकारको जोडी बाधिने भएको छ ।

निर्माण टिमले दिएको जानकारी अनुसार सेन्ट्रोल क्यारेक्टर ६ बर्षीय आयुब सेन भएपनि अश्लेषा सहित  कुसुम गुरुङ हिरोइन तथा हिरोमा सारुक फाईनल भएका हुन ।

यस्तै यो फिल्ममा नेपालकी पहिलो हिरोइन भुवन चन्द सहित सारुकका पिता तथा पूराना कलाकार सानु ताम्राकार पनि खेल्दैछन् । टिमले दिएको जानकारी अनुसार फिल्ममा अर्की नयाँ अनुहार दुर्गा मल्ल ठकुरी तथा अन्य बाल कलाकारहरु कृजन गौतम र शुभम बिष्ट पनि मुख्य भूमिकामा देखिनेछन् ।

ayub sen and kusum

यम थापाले निर्देशन गर्ने ‘मेरी मामु ‘ चाईल्ड साईकोलोजी जनरमा बन्न लागेको फिल्म हो जसको रिलिज डेट पनि अनाउन्स गरिएको छ । निर्माता सेनका अनुसार सुटिङ र पोष्टप्रोडक्सनको कार्य एउटै गतिमा हुने भन्दै १५ देखि गतेलाई रिलिज डेट तय गरिएको जानकारी दिएका छन् ।   राजधानी र चितवन लोकेशन तय गरिएको फिल्मलाई पुरुषोत्तम प्रधानले खिच्नेछन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *