टोकियोमा भोली भलिबल प्रतियोगिता हुँदै, पत्रकार सम्मेलन सम्पन्न

जापानको टोकियोमा यहि आउँदो शुक्रबार नेपाल भलिबल संघ जापानको आयोजनामा हुन गैरहेको भलिबल प्रतियोगिता र टाइ सिटको बारेमा जानकारी गराउने उधेश्यले बिहिबार सोलमारी मुरा हलमा पत्रकार सम्मेलन सम्पन्न भएको छ ।

प्रथम रनिङसिल खुला भलिबल प्रतियोगितामा जापानमा रहेका १० टिमले सहभगिता जनाएको जानकारी गराइएको छ । खेल कामता स्टेशनको ओताकु स्पोर्टस सेन्टर हिगासी कामतामा खेलाइने भएको छ । जापान रहेका संघ सस्था साथै खेलप्रेमी महानुभाव हरुलाई उपस्थितिको निम्ती नेपाल भलिबल संघ जापान शाखाका अध्यक्ष नबिन गुरुङले प्रेस बिज्ञप्ति सहित अनुरोध गरेका छन्।

खेल सफल पार्न नेपालदेखी नेपाल भलिबल सङ्घका केन्द्रीय सल्लाहकार तथा पोखरा महानगरपालिकाका वरिष्ठ कानुन अधिकृत नारायण प्रसाद शर्मा र  सदस्य राजकुमार गुरुङ आज बिहान जापान आइपुगेका छन ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *