दिनेश भट्टराइको अभिनय रहेको गीत अमेरिकामा छायाङ्कन, बब्बु थापाले गरे निर्देशन

नेपालमा हजारौँ गितहरु निर्देशन गरेर हाल अमेरिका रहेका निर्देशक बब्बु थापाले एउटा फरक परिवेशको मनोरन्जनात्मक तीज गीतको निर्देसन गरेका छन । अमेरिकामै रहेर आफ्नो व्यवसाय सन्चालन गरेका दिनेश भट्टराइ र मन्जु भट्टराइको अभिनय रहेको उक्त गित हालैमात्र सार्वजनिक भएको छ । 

गायक रुपेश न्यौपाने तथा गायिका टिका पुनको आवाजमा ‘यस पालीको तिज क्या रमाइलो हुने हो अमेरिकामा” नामको बोलको तीज गीतको भिडियो युटुब मार्फत सार्वजनिक भएको छ । गीतमा सूर्य न्यौपानेको शब्द तथा सङ्गीत रहेको छ ।

बब्बु थापाको निर्देशनमा बनेको गीतको भिडियोमा भने दिनेश भट्टराई र मञ्जु भट्टराइलाइ फिचरिङ गरिएको छ । उनिहरुलाई सिस्टर ग्रुप कोलोराडोले सामूहिक नाच गरेर सहयोग गरेका छन् । उक्त तिजको गीतलाई अमेरिकाको डेनभर सहरमा छायाङ्कन गरिएको छ । बब्बु थापाकै कोरियोग्राफर रहेको गीतको भिडियोमा क्रिक गिलोन तथा पवन सिम्खडाको छायाङ्कन, पवन सिम्खडाको सम्पादन छ ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *