स्याङ्ग्जा समाज जापानको तीज कार्यक्रममा खुमन, राजन र शोभाले धमाका मच्चाउने

दू:ख, पीडा र विपतमा परेका माथी सहयाेग गर्दै अाईरहेकाे स्याङजा समाज जापानले यस बर्ष हरितालिका तिजकाे अवसर पारेर ‘तिज धमाका २०१८’विभिन्न ठाउहरुमा गर्ने भएकाे छ।

अपाङ्ग  तथा असहायहरुको सहयाेगार्थ तिज धमाका गर्न लागिएकाे हाे । नेपालवाट चर्चित कलाकारहरू लाई निमन्त्रण गरेर जापानमा सहभागी गराउन लागेकाे समाजले नेपालकै ख्याती प्राप्त गायक खुमन अधिकारी, राजन कार्की र कुशल कार्यक्रम संचालिका तथा गायिका शाेभा त्रिपाठी लाई जापनमा हुने सांगितिक कार्यक्रममा सहभागिता गराउने भएको छ।

टोकियोमा १२ तारिख बुधबारका दिन निप्परि स्टेशन बाट १ मिनेटको दुरिमा रहेको सन्नि हलमा साझ ४ बजेदेखि कार्यक्रम सुरु हुनेछ भने सेप्टेम्वर ८  फुकुओका र ९ मा गुन्माकेनमा  हुने छुटाछुटै कार्यक्रममा सहभागी भई  जापानबासि नेपाली दाजुभाइ-दिदिबहिनि हरुलाइ मनोरन्जन दिने आयोजकले बताएको छ ।

२ वर्ष अघी स्याङ्ग्जा समाज जापानकै कार्यक्रमको निम्ती जापान आएका खुमन अधिकारि यस वर्ष आफ्ना नया गितहरुले रमाइलो गराउने हुनाले नाच्नको निम्ती तयार रहन आग्रह गरेका छन भने पहिलोपटक जापान आउन लागेका राजन कार्की थप उत्साहित बनेका छन । दोस्रो पटक जापान आउन लागेकी गायिका तथा कार्यक्रम सन्चालिका  शोभा त्रीपाठिले आफ्नो फरक प्रस्तुतिले  कार्यक्रम भव्य बनाउने बताएकी छिन । 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *